PRANEŠĖJAI

ADAM WEST

Artificial intelligence and machine learning related with marketing

Adam West yra „Satalia“ įmonės rinkodaros vadovas. Ši kompanija yra viena iš sparčiausiai augančių dirbtinio intelekto bendrovių Europoje. Jos tikslas sujungti optimizavimo ir statistinio mašinų mokymosi procesą, kurių užduotis – išspręsti sunkiausias optimizavimo problemas pasaulyje, tarp jų, ir rinkodaroje. Adam reguliariai skaito pranešimus apie dirbtinio intelekto kompanijų ateitį – kokia ji ir kokį poveikį tai turės kitoms industrijoms bei visuomenei. 

DANIEL REILLY

Increasing Efficiency in Retail Execution

Daniel Reilly yra „BeMyEye“ kompanijos viceprezidentas. Pagrindinė kompanijos būstinė – Londonas. Daniel baigė MBA studijas IESE verslo mokykloje Barselonoje ir įgijo bakalauro laipsnį Bsc Binghamton universitete New York’e. Per savo 15 karjeros metų Daniel Reilly dirbo technologijų ir finansų srityse, o paskutiniuosius 7 metus jo dėmesio centre yra mažmeninės strategijos palaikymo platformos, tokios kaip „Groupon“, „Cardlytics“ ir „BeMyEye“. Daniel Reilly yra verslininkas, technologijų entuziastas ir išradingumo galimybes įsimylėjęs žmogus.

SEBASTIAN KERTH

Automation - an Accelerator for Growth

Sebastian Kerth yra pagrindinis „Google“ performance padalinio vadovas Vokietijoje. Jis glaudžiai bendradarbiauja su Vokietijos klientais ir agentūromis automatizavimo, auditorijos bei reklamos klausimais. Sebastian prisijungė prie „Google“ komandos 2011 metais. Prieš tai dirbo įprastoje reklamos agentūroje ir turi tarptautinio verslo magistro laipsnį Maastricht universitete. 

JAN HILLESLAND

Will the Stores Survive in the Future?

Jan Hillesland mažmeninės prekybos valdymo bei pirkėjų elgesio specialistas, CEO „Link Analytix Global“ kompanijoje bei jos bendraturtis, taip pat, „BigBlue&Company & ETC Insights“ bendraturtis. Knygų apie mažmeninę pramonę (ir kt.) autorius. Turi daugiau nei 20 metų patirtį prekybos, vartotojų elgsenos, tarptautinio verslo, inovacijų ir rinkodaros srityse.

Please reload

  • Facebook Social Icon
  • RSS Social Icon