PROGRAMA

  • Facebook Social Icon

Peržiūrėti Facebook renginį

13:00-13:30

Registracija ir susipažinimas

13:30-14:05

Adam West

Artificial intelligence and Machine Learning Related with Marketing 

Kaip susidraugauti su dirbtiniu intelektu? Adam West paneigs mitus apie dirbtinį intelektą ir pristatys jo atveriamas galimybes įvairiose srityse, ypač rinkodaroje. Savo pranešime vienos iš pirmaujančio dirbtinio intelekto įmonių „Satalia“ rinkodaros vadovas pateiks praktinius pavyzdžius ir paaiškins, kuo dirbtinis intelektas skiriasi nuo duomenų valdomų sprendimų priėmimo. Kaip duomenų panaudojimo mokslas išsprendžia bei išsaugo teigiamą grįžtamąjį ryšį, išmoko atlikti peržiūras, paskirstyti lėšas, priimti strateginius sprendimus.

14:05-14:40

Daniel Reilly

Increasing Efficiency in Retail Execution

Daniel Reilly, atstovaujančio „BeMyEye“ kompaniją ir platformą, kuri jungia 600 tūkstančių slaptų pirkėjų tinklą 20 Europos šalių, duomenys rodo, kad netgi stipriausių prekių ženklų išstatymo ar išdėstymo atitikties rodikliai gamintojų reikalavimams yra 40% mažesni nei buvo sutarta su mažmena. To rezultatas – prarasti prekės ženklo pardavimai. Tinkamas nurodymų laikymasis mažmeninėje aplinkoje yra lemiamas siekiamybės užtikrinti prekių ženklų prieinamumą ir matomumą galutiniame taške, kai klientas nusprendžia pirkti. Daniel papasakos, kaip atlikus ribotų patobulinimų skaičių išlaikyti tinkamą fizinį prekės prieinamumą ir padidinti pardavimų skaičių.

​14:40-15:10

Kavos pertraukėlė

​15:10-15:45

Sebastian Kerth 

Automation – an Accelerator for Growth

Skaitmeninių veiksmų automatizavimas dirbantiems su prekyba, komercija ar rinkodara padeda jų sprendimus paversti efektyvesniais. Sebastian Kerth pasidalins praktiniais patarimais ir sėkmės atvejais, kaip to pasiekti „Google“ įrankių pagalba. Pranešimas ypatingai aktualus tiems, kas dirba su elektronine prekyba ir komercija ar vykdo rinkodarą skaitmenoje.

​15:45-16:20

Jan Hillesland 

Will the Stores Survive in the Future?

Pasaulinių tyrimų rezultatai negailestingi: apsipirkdamas pirkėjas vidutiniškai aplanko tik 20–30% parduotuvės ploto, čia pamato tik mažiau nei 1% prekių, o rinkdamasis prekes iš lentynos, iš tiesų mato tik iki trijų prekių ženklų. Ar fizinė parduotuvės tokios, kokios yra dabar, bus reikalingos ateityje? Baltijos šalyse pardavimai iš vieno kvadratinio metro – vieni mažiausių Europoje. Savo pranešime Jan Hillesland pasidalins įžvalgomis, kaip tokiomis sudėtingomis sąlygomis paveikti pirkėjus ir įtraukti parduotuvių darbuotojus siekiant išlaikyti parduotuves gyvybingomis ir kuo efektyviau išnaudoti prekybinį plotą.

16:20-17:30

​Pokalbiai ir diskusija

Please reload

  • Facebook Social Icon
  • RSS Social Icon